Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo

Polska Agencja Prasowa zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie „Moje podwórko jest w Europie”. Zadaniem uczestników jest przygotowanie filmu (którego długość nie przekroczy 10 minut), zdjęcia lub galerii zdjęć opatrzonych komentarzem. Prace powinny dotyczyć tego, jak fundusze europejskie wpływają na codzienne życie Polaków i rozwój ich otoczenia.

Konkurs przeznaczony jest dla zespołów, których skład nie może być większy niż 30 osób. Trzem najlepszym zespołom pięcioosobowe jury przyzna nagrody - warsztaty z modelowania i druku 3D.

Regulamin konkursu (pdf)

Załącznik do regulaminu komkursu (pdf)

Plakat (pdf)