Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Przedmiotów Matematyczno - Przyrodniczych

10.02.2016 r. w naszej szkole odbył się Dzień Przedmiotów Matematyczno - Przyrodniczych. Uczniowie prezentowali zastosowanie matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i informatyki w codziennym życiu. Prawdziwym sprawdzianem wiedzy matematyczno - przyrodniczej był turniej „Jeden z dziesięciu”. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i dzielnie walczyli do ostatniej szansy. Zwyciężyła drużyna klasy II A.

Wszystkie klasy przedstawiły prezentacje multimedialne dotyczące zastosowania w życiu codziennym treści nauczanych na lekcjach. Prezentacje pokazały, że wiedza z przedmiotów ścisłych towarzyszy nam na każdym kroku.

Bardzo podobały się krótkie teksty matematyczno - przyrodnicze prezentowane w różnej formie artystycznej oraz dowcipy na temat poszczególnych przedmiotów. Wszystkie pokazy i prezentacje świetnie się udały. Uczniowie udowodnili, że wykorzystując wiedzę naukową można się bawić i przy okazji kształcić umiejętności wystąpień publicznych.

1a 1t 2a
2b 2t 3t