Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WALENTYNKI NIE TYLKO DLA ZAKOCHANYCH…

Dnia 12 lutego w naszej szkole z inicjatywy koła wolontariatu został zorganizowany Walentynkowy Kiermasz Charytatywny. Wolontariusze sprzedawali własnoręcznie upieczone ciasta, ciasteczka i gofry. Dużą popularnością cieszył się również kącik fotograficzny oraz poczta walentynkowa. Po raz kolejny społeczność Kasprowicza pokazała, że ma „serce na dłoni”. Dzięki szczodrości uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły udało się zebrać ponad 900 złotych. Te fundusze zostaną przeznaczone na zakup łóżka piętrowego dla rodziny, którą szkoła wsparła w ramach Ogólnopolskiej Akcji Szlachetna Paczka i nadal utrzymuje z nią kontakt.