Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Otwarty dla Wyższych Uczelni

5 kwietnia 2016 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla Wyższych Uczelni. Po raz szósty gościliśmy w naszych murach uczelnie z Trójmiasta, Elbląga, Płocka, Kwidzyna i Sztumu. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Marynarki Wojennej, Ateneum, Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa, Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej, Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Wyższej Szkoły Bankowej, Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie, Zespołu Szkół Policealnych w Sztumie. Uczniowie poznali także specyfikę pracy agenta ochrony oraz terapeuty a także mieli możliwość zasięgnięcia porady doradcy zawodowego. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele uczelni przyciągali uwagę uczniów atrakcyjnymi gadżetami oraz konkursami, w których można było zdobyć ciekawe nagrody.