Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Etap szkolny XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej odbył się 15 marca br. W naszej szkole przystąpiło do niego 16 uczniów z Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Najwyższe wyniki w tej części uzyskały: Marta Ciborowska, Aleksandra Tomczyk, Weronika Orlich i Klaudia Długołęcka. Ilość punków zdobytych podczas etapu szkolnego kwalifikowała te uczennice do etapu diecezjalnego, który odbył się 26 kwietnia br.

Naszą szkołę reprezentowały wszystkie cztery wymienione wyżej uczennice. Spośród nich najlepszy wynik miała Weronika Orlich - zajęła IV miejsce.

Wszystkim zaangażowanym w Konkurs dziękuję za udział.

Weronice Orlich gratuluję wysokiej lokaty w etapie diecezjalnym.

Ks. W. Hoffmann