Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ognisko integracyjne klasy I Ti

Dnia 21.09.2016 udaliśmy się na wycieczkę klasową do leśniczówki Wilki pod przewodnictwem naszego wychowawcy - pana Pawła Nieściera. Towarzyszył nam również pan Przemysław Szczuchniak. Spod szkoły wyszliśmy po trzech godzinach lekcyjnych, na długiej przerwie - o godzinie 10:30. Na wycieczkę udaliśmy się piechotą. Trasa obejmowała drogę przez Sztumskie Pole. Wędrówka przebiegła bez utrudnień i przeszkód. W jedną stronę szliśmy około półtorej godziny. Droga wynosiła 6,8 km. Do celu dotarliśmy około godzin dwunastej. Po dotarciu na miejsce usiedliśmy na ławkach wokół ogniska, które zostało przygotowane przez pana leśniczego Artura Brauna. Przez następną godzinę dokonywaliśmy wzajemnej integracji i spożywaliśmy upieczone przy ogniu kiełbaski. Po uczcie poszliśmy na spacer do lasu w towarzystwie pana leśniczego, który opowiadał nam o zwyczajach panujących w tutejszej przyrodzie. Po leśnej lekcji udaliśmy się w drogę powrotną, która nie postawiła przed naszą grupą żadnych przeszkód. W szkole byliśmy około godziny piętnastej. Po udanej wycieczce rozeszliśmy się do domu.

Krzysztof Kościecha i Karol Warda z klasy I Ti