Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SUKCES NASZEGO ZESPOŁU

W dniach 09-10 listopada 2016 r. odbył się ,,III Festiwal Piosenki Ułańskiej” w kinoteatrze w Sztumie. Konkurs podzielony był na poszczególne kategorie wiekowej i polegał na zaśpiewaniu 2 piosenek: 1 ułańskiej i 1 z okresu do 1945 roku. W naszej grupie (młodzież ponadgimnazjalna) brały udział zespoły i soliści z różnych miast: Prabuty, Dzierzgoń, Kwidzyn, Malbork, Sztum. JEDYNE zaszczytne wyróżnienie w tej kategorii przypadło właśnie nam!

„Kwartet Kasprowicza” (w składzie: Sandra Kotkiewicz kl. II A, Natalia Kulaszewicz kl. III T, Zuzanna Domrzalska kl. III A, Agata Trafalska kl. II A) spisał się na medal. Cieszymy się z naszego sukcesu, a utwór „Piosenka radiotelegrafistki”, w wykonaniu naszych artystek, można zobaczyć i posłuchać na stronie szkoły i na FACEBOOKu.

Joanna Berg