Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

W czwartek 10 listopada uhonorowaliśmy na terenie szkoły twórców naszej wolności składając białe i czerwone róże przy głazie upamiętniającym Józefa Piłsudskiego i Jego żołnierzy. W piątek 11 listopada delegacja szkoły uczestniczyła w uroczystościach zorganizowanych na terenie miasta.

W poniedziałek 14 listopada wspólnie uczestniczyliśmy w lekcji patriotyzmu, historii, w lekcji o kulturze i tradycji Polaków. Spotkaliśmy się, aby wspólnie radować się Świętem Niepodległości. Ten radosny nastrój został wzmocniony wręczeniem 46 uczniom naszej szkoły Stypendium Starosty Sztumskiego.

Przedstawienie słowno - muzyczne upamiętniające Święto Niepodległości przygotowała grupa młodzieży pod kierunkiem pana Marcina Noińskiego.