Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stypendium Premiera Rzeczypospolitej Polskiej

28 listopada 2016 roku Pani kurator - Monika Kończyk, na uroczystości zorganizowanej w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, wręczyła dyplomy stypendium Premiera Rzeczypospolitej Polskiej na rok szkolny 2016/2017 przyznane uczniom szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa pomorskiego. Stypendium tym uhonorowany jest uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w danej szkole lub uczeń, który wykazał uzdolnienia w co najmniej jednej z dziedzin wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej wyniki dobre. W uroczystości wręczenia stypendiów uczestniczyły dwie uczennice naszej szkoły - Michalina Nenczak z Liceum Ogólnokształcącego i Żaneta Cegłowska z Technikum.