Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Festyn rekreacyjny

Udany festyn rodzinny - Dzień Dziecka – sportowo, rekreacyjnie i rodzinnie na ORLIKU w Sztumie. Młodzi mieszkańcy Sztumu wraz z rodzicami odwiedzili nas. Były zabawy i gry, wiele radości dostarczyły pojazdy strażackie i policyjne, był konkurs plastyczny a następcy Roberta Lewandowskiego rozegrali mini turniej w piłkę nożną.

Młodzi uczestnicy festynu zachwalali gofry a ich rodzice zachwycali się bigosikiem, ale wszystkich połączyło wspólne grillowanie.

Czytając komentarze - „Dziękujemy za przemiłe popołudnie oraz bardzo sympatyczną młodzież, która pomagała przy konkurencjach dzieciom. ikonki Wiemy, że zamierzony cel osiągnęliśmy. Dziękujemy sponsorom, bez których nie moglibyśmy zrealizować przedsięwzięcia.

Sponsorami festynu byli:

- Bank Spółdzielczy Sztum,

- Firma Handlowo Usługowa AHA „Chatka Skrzatka”,

- Firma Komputerowa „Jacz” w Sztumie,

- Hurtownia Budowlana Blesa Sztum,

- Hurtownia Papiernicza Elbo Kwidzyn,

- Komenda Powiatowa Policji w Sztumie,

- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sztum,

- Państwowa Straż Pożarna w Sztumie,

- Sklep Świat Dziecka w Sztumie,

- Sonac Uśnice,

- Zakład Karny w Sztumie,

- Zakład Mięsny Gzella Spółka z o.o. Osie,

- Osoby prywatne:

  • Wojciech Cebula,
  • Diana Myszka,
  • Marian Pudełko.