Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Sabotażystę

               Dnia 19.09.2018r. odbył się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Sabotażystę. 15 uczestników zmagało się w rundach eliminacyjnych. Do ścisłego finału dotarło 6 z nich: Szymon Zdziennicki, Paweł Ziółkowski, Oskar Cebula, Kajetan Rymer, Dominik Płotka i Rafał Borucki. Zacięta rozgrywka finałowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce - Oskar Cebula - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie

II miejsce - Kajetan Rymer - Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie

III miejsce - Paweł Ziółkowski - Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski oraz mamy nadzieję na kwalifikację do Mistrzostw Świata!!!