Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień Przedsiębiorczości

16.11.2018 roku gościliśmy w naszej szkole Dyrektora Banku Spółdzielczego w Sztumie - panią Annę Zawadkę, która przybliżyła naszym uczniom temat bardzo popularny aktualnie, tj. bankowość internetową. Opowiadała o historii Banku Spółdzielczego, wymogach kapitałowych do utworzenia BS-u, poruszyła treści dotyczące wskaźników ekonomicznych oraz struktury zatrudnienia. Pani Ania zachęcała skrupulatnie do transakcji internetowych, ale również uświadamiała konsekwencje odpowiedniego zabezpieczenia komputerów przed atakami hakerów. Liczymy, że nasza młodzież wyciągnie wnioski z tych zajęć. Chętnie przyjęliśmy także zaproszenie na żywe lekcje w banku - zatem do zobaczenia niebawem.