Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Zdolne i pracowite. Mają najlepsze oceny w szkole. Dzięki temu znalazły się w gronie uczniów wyróżnionych przez premiera.

28 listopada 2018 roku w Gdańsku, w Muzeum II Wojny Światowej, wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla 211 najlepszych uczniów z województwa pomorskiego. Wśród nich znalazły się uczennice naszej szkoły Sara Gnatek z klasy IV technikum oraz Nikola Stadnik z klasy II liceum. Stypendium wręczali Pomorski Wicekurator Oświaty pani Małgorzata Bielang i Wicewojewoda Pomorski pan Mariusz Łuczyk.

Dziewczętom składamy serdeczne gratulacje, życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Dyrekcja szkoły

Nauczyciele

Koleżanki i koledzy