Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Olimpiada Powiatowa „AIDS-HIV-STOP”

1 grudzień to Światowy Dzień Walki z AIDS, dlatego jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie wiedzy o Hiv/Aids. W listopadzie wszyscy uczniowie klas drugich liceum i technikum uczestniczyli w szkolnym etapie konkursu. Spośród tej dużej grupy do Olimpiady Powiatowej zakwalifikowali się: Olga Godlewska II A, Katarzyna Żyła II A, Aleksandra Ścisłowska II A, Weronika Brodnicka II B oraz Szymon Kilian II T. Po dalszych przygotowaniach w dniu 3 grudnia cała „piątka” brała udział w etapie powiatowym, który odbył się w Sali Starostwa Powiatowego w Sztumie. Jury konkursowe w składzie przedstawicieli między innymi Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Malborka, wyłonili zwycięzców. Zostali nimi:

I miejsce - Szymon Kilian II T Technikum Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza

II miejsce - Katarzyna Żyła II A Liceum Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza

Wyróżnienie - Aleksandra Ścisłowska II A liceum Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza

Nasze gratulacje !!!

Grażyna Waszczuk - pielęgniarka

Bogusława Bogdańska - pedagog