Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pożegnanie Absolwentów 2019

Rozdanie świadectw ukończenia szkoły – pożegnanie maturzystów to największa uroczystość każdej szkoły w roku szkolnym. Absolwentami rocznika 2019 są uczniowie dwóch klas licealnych i jednej klasy technikum. Wiele miłych słów do absolwentów i ich rodziców, a także do nauczycieli skierowała Pani Starosta - Sylwia Celmer. Uczestnikom uroczystości towarzyszył ogromny uśmiech, gdy Pani Dyrektor wspominała wydarzenia i osiągnięcia Absolwentów 2019, jakimi zapisali się w kartach historii szkoły.

Ta uroczystość to czas nagród i podziękowań. Statuetkę Absolwent 2019 - najwyższy wynik w nauce w poszczególnych szkołach wręczono Klarze Omieczyńskiej (średnia ocen za cały okres nauki - 5,25) i Sarze Gnatek (średnia ocen za cały okres nauki - 5,00).

Okolicznościowymi statuetkami lub medalami zostali wyróżnieni:

Jakub Nenczak - ABSOLWENT 2019 - Człowiek Renesansu,

Patryk Sudoł - ABSOLWENT 2019 - Szczególne osiągnięcia edukacyjne - historia,

Marcelina Chudzik - ABSOLWENT 2019 - Szczególne zaangażowanie w życia artystyczne szkoły,

Klara Omieczyńska i Wiktoria Powierża - Absolwent 2019 - Profesjonalizm i wdzięk w prowadzeniu uroczystości szkolnych,

Konrad Draus, Michał Wróbel, Adrian Rychlewski, Julia Paetzke, Dawid Ambroziak - Absolwent 2019 - Godne reprezentowanie szkoły w sporcie,

Klara Omieczyńska, Aleksandra Żyła, Jakub Nenczak - Absolwent 2019 - Wolontariusz na medal.

Szczególnie ujmującym momentem uroczystości było podziękowanie, wyrażone przez Panią Dyrektor w imieniu całego grona pedagogicznego, skierowane do rodziców Absolwentów rocznika 2019 i wręczenie rodzicom prymusów listu gratulacyjnego.

Podczas uroczystości Pani Starosta Sylwia Celmer w towarzystwie Pana Radnego Ludwika Butkiewicza, wyróżniła 26 uczniów szkoły stypendium Starosty Sztumskiego za wyniki w nauce uzyskane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019.

Wszyscy absolwenci uzyskali świadectwo ukończenia szkoły z rąk dyrektora szkoły i wychowawcy natomiast po zakończonej uroczystości spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami wspominając najmilsze chwile z minionych lat nauki.

Tak wspominamy absolwentów 2019 roku