Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LAN PARTY!

LanParty to wydarzenie, na którym młodzież z powiatu sztumskiego spotyka się, aby wzajemnie uczyć się nowych technik wykorzystywanych w wielu dziedzinach informatycznych takich jak: zarządzanie siecią czy gry komputerowe. Odbywają się one w naszej szkole średnio dwa razy w roku!

Ostatnie miało miejsce 5 kwietnia 2019 roku. Uczniowie klas informatycznych przygotowali salę gimnastyczną na tę imprezę pod względem technicznym, ale również logistycznym, dzięki czemu mogli zdobyć doświadczenie praktyczne. Od godzin wieczornych młodzież ze Sztumu i okolic przybywała ze swoimi sprzętami, żeby ustawić własne stanowisko i dołączyć się do wspólnej zabawy. Podczas tych pełnych atrakcji godzin można było uczestniczyć w indywidualnych rozgrywkach w gry takie jak: CS: GO czy League of Legends. Uczestnicy przyjechali do nas z całego powiatu sztumskiego. Prowadziliśmy małe rozgrywki między sobą w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Minecrafta. Przygotowaliśmy również sklepik ze wszystkimi niezbędnymi produktami.

Jedenaście godzin integracji sprawiło, że mogliśmy lepiej się poznać i wymienić doświadczeniami.