Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka klasy III TLp

W dniach 7-8 czerwca klasa 3 TLp uczestniczyła w wycieczce w ramach ministerialnego przedsięwzięcia „Poznaj Polskę”. Wycieczka została zaplanowana do Poznania, gdzie klasa miała okazje pospacerować po Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, podziwiając różne odmiany i gatunku roślin.

Następnym punktem w programie wycieczki było Muzeum Martyrologii Wielkopolan Fort VII, które powstało w miejscu niemieckiego obozu koncentracyjnego. W programie zaplanowano także zwiedzanie kluczowych miejsc miasta Poznań z przewodnikiem. W drodze powrotnej klasa zwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Dziękujemy bardzo Wszystkim, którzy wspierali i uczestniczyli z nami w tym przedsięwzięciu.

Monika Majewska