Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XV Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Wielkim sukcesem zakończył się finał XV Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, który został przeprowadzony 14 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku. Zwycięzcą tego prestiżowego konkursu został uczeń klasy III A Paweł Świderski. W konkursie brało udział 63 uczestników reprezentujących wszystkie powiaty województwa pomorskiego. Oprócz Pawła w finale brały udział: Julia Łabiak z II A oraz Adrianna Białkowska z III A, które osiągnęły wysokie wyniki. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawował pan Mariusz Krause.