Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Dnia 03 października 2023 r., w naszej szkole, miały miejsce tradycyjne Otrzęsiny Klas Pierwszych. Tematem tegorocznej zabawy były bajki. Pierwsze klasy losowo wcieliły się w postacie ulubionych bohaterów: 1 A - Auta; 1 B - Minionki; 1C - Toy Story; 1 Te - Potwory i Spółka; 1 Ti - Kraina Lodu; 1 Tl - Shreck; 1 Tp - Myszka Miki.

Poszczególne konkurencje sprawiły wszystkim dużo zabawy, a śmiechu było co niemiara. Pokaz mody, wiersz o wychowawcy, czy quiz bajkowy - to tylko niektóre zadania podczas Otrzęsin. Pierwsze klasy spisały się na szóstkę i zostały oficjalnie przyjęte w poczet społeczności szkolnej. Nie zabrakło również „ślubowania wychowawców” i tradycyjnych zupek karnych (za nie noszenie przebrań przed Otrzęsinami), które (zupki) były pożądane także przez nieukaranych Pierwszaków.

Klasy maturalne w profesjonalny sposób przygotowały imprezę, a ich zaangażowanie było widać na każdym kroku.

Następna zabawa już za rok.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego,
Joanna Berg