Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

<-- Propozycje czytelnicze

 

W wolnym czasie zachęcam Was do przeczytania bardzo ciekawej książki Jacka Walkiewicza - pt. „Pełna MOC życia”, którą także posiadamy w bibliotece szkolnej.

Jacek Walkiewicz jest psychologiem, mówcą motywacyjnym, mentorem i osobą, która inspiruje do działania. Taka właśnie jest jego książka „Pełna MOC życia”. Motywacja wręcz wylewa się z nas z każdej przeczytanej strony, ale to zupełnie inny rodzaj motywacji niż zazwyczaj spotykamy. Jesteśmy przez autora inspirowani i możemy się poczuć tak jakby autor był naszym mentorem, który pomaga nam w ciężkich chwilach. Można powiedzieć, że otrzymujemy ogromne wsparcie autora, poparte świetnymi historiami, a wszystko to napisane jest bardzo prostym językiem.

Książka „Pełna MOC życia” jest bardzo osobistą książką Jacka Walkiewicza. Autor nawiązuje w niej do swojego życia i do przeróżnych historii, które spotkały go na przestrzeni lat. Na podstawie tych historii otrzymujemy inspirujące rady od autora. Wielu z nas, niezależnie od wieku i sytuacji życiowej bardzo często szuka motywacji do zmian i do działania.

Pełna MOC życia” jest tytułem inspirującym, dodającym odwagi oraz skrzydeł. To książka, którą niektórzy czytają jednym tchem przez całą noc, a inni delektują się jej poszczególnymi rozdziałami. Jest to książka skierowana do osób, które szukają swojej drogi w życiu i boją się czasem działać. W naszej ludzkiej naturze często musimy stawiać czoła uczuciu strachu i różnym obawom, które nieraz nas blokują przed osiąganiem naszych celów. Jacek Walkiewicz w swojej książce potrafi zainspirować bardzo mocno do przeżywania życia w sposób świadomy i pełny.

Pełna MOC życia” to wartościowa, życiowa książka. Pomoże zarówno wtedy, gdy szukamy swojej drogi, jak i wtedy gdy nieco zgubiliśmy się w plątaninie życia. Da pozytywnego kopa i bardzo prawdopodobnie, że pomoże odnaleźć drogę powrotną.