Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

<-- Propozycje czytelnicze

 

W wolnym czasie zachęcam Was do przeczytania bardzo ciekawych książek Małgorzaty Rogali, które posiadamy w bibliotece szkolnej.

Małgorzata Rogala jest polską pisarką, która w swojej twórczości zgromadziła książki o tematyce obyczajowej oraz kryminalnej. Jest entuzjastką słowa pisanego. Nie ulega nakazom mody i autorytetów. W swoich wyborach kieruje się intuicją i emocjami. Szczególną popularnością wśród czytelników cieszy się zwłaszcza jej cykl o dwójce policjantów - Agacie Górskiej oraz Sławku Tomczyku.

Jej kryminały są delikatne, niezbyt krwawe, a detektywistyczna strona jest świetnie rozwinięta. Autorka czytelnika ciągle wodzi za nos, coś przypuszcza, by nagle przedstawić kolejnego podejrzanego. Po jej książce się wręcz mknie myśląc co będzie dalej.

Moim zdaniem naprawdę trudno jest się oderwać się od książek Małgorzaty Rogali.

Oto tytuły książek Małgorzaty Rogali, które dostępne są w bibliotece szkolnej:

„Cicha noc”

„Zastrzyk śmierci”

„Kiedyś Cię odnajdę”

„Ważka”

„Kopia doskonała”

„Punkt widzenia”