Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NAUCZYCIELE
 WCHODZĄCY W SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ
 ZESPOŁU SZKÓŁ W SZTUMIE
rok szkolny 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko/Przedmioty

1.

Kowalik Wiesława

dyrektor szkoły/geografia

2.

Dąbrowska Bożena

vice dyrektor/chemia, podstawy biochemii,matematyka

3.

Berg Joanna

język angielski, język hiszpański

4.

Bogdańska Bogusława

pedagog szkolny/wychowanie do życia w rodzinie

5.

Buber – Bubrowiecki Robert

wychowanie fizyczne

6.

Cebula Ewa

matematyka, przedmioty zawodowe

7.

Chańko Marcin

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

8.

Chrześcijańska Marzena

język polski

9.

Chybalska Małgorzata

matematyka

10.

Dziedowicz Małgorzata

matematyka, informatyka

11.

Gackowski Tomasz

przedmioty zawodowe informatyczne

12.

Ks. Hoffmann Włodzimierz

religia

13.

Iwańska-Warczak Agnieszka

plastyka

14.

Jakubowska-Smaruj Ewelina

biologia, fizyka, podstawy biofizyki

15.

Kapuścińska Michalina

język angielski

16.

Kaszuba Henryka

fizyka

17.

Kaszuba Joanna

język angielski

18.

Katarzyniak Agnieszka

przedmioty zawodowe ekonomiczne

19.

Krause Mariusz

historia, geografia, wiedza o kulturze, wos, historia i społeczeństwo

20.

Majewska Monika

przedmioty zawodowe logistyczne

21.

Maziarz Maja

język angielski

22.

Moderacki Marek

przedmioty zawodowe informatyczne

23.

Nabojczyk Marcin

wychowanie fizyczne, motoryka z elementami judo

24.

Nieścier Paweł

przedmioty zawodowe informatyczne

25.

Noiński Marcin

historia, wos, historia i społeczeństwo

26.

Ostrowska – Nenczak Beata

język polski

27.

Pasławska Anna

przedmioty zawodowe ekonomiczne

28.

Ranachowska Anna

przedmioty zawodowe

29.

Szczuchniak Przemysław

bibliotekarz/historia, historia i społ.

30.

Wróblewska Aleksandra

język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości