NAUCZYCIELE
WCHODZĄCY W SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ
ZESPOŁU SZKÓŁ W SZTUMIE
rok szkolny 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko/Przedmioty |
1. |
mgr Cebula Ewa |
dyrektor szkoły / matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne, chemia |
2. |
mgr Dąbrowska Bożena |
wicedyrektor szkoły / chemia |
3. |
mgr Berg Joanna |
język angielski, język hiszpański |
4. |
mgr Bogdańska Bogusława |
pedagog szkolny/wychowanie do życia w rodzinie |
5. |
mgr Buber-Bubrowiecki Robert |
wychowanie fizyczne |
6. |
mgr Chańko Marcin |
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa |
7. |
mgr Chrześcijańska Marzena |
język polski, muzyka |
8. |
mgr Chybalska Małgorzata |
matematyka |
9. |
mgr Dziedowicz Małgorzata |
matematyka, informatyka |
10. |
ks. mgr Hoffmann Włodzimierz |
religia |
11. |
mgr Jakubowska-Smaruj Ewelina |
biologia, fizyka |
12. |
lic. Jobski Radosław |
informatyka, podstawy informatyki |
13. |
mgr Kapuścińska Michalina |
język angielski |
14. |
mgr Kaszuba Joanna |
język angielski |
15. |
mgr Klekowiecka Edyta |
biologia |
16. |
Mgr Kloniecka Krystyna |
psycholog |
17. |
mgr Kowalik Wiesława |
geografia |
18. |
mgr Krause Mariusz |
historia, geografia, wos, historia i teraźniejszość |
19. |
mgr Lachowicz Agnieszka |
Język polski |
20. |
mgr Lińska Renata |
matematyka, przedmioty zawodowe ekonomiczne |
21. |
mgr Majewska Monika |
przedmioty zawodowe logistyczne |
22. |
mgr Maziarz Maja |
język angielski |
23. |
mgr Moderacki Marek |
przedmioty zawodowe informatyczne |
24. |
mgr Nabojczyk Marcin |
wychowanie fizyczne |
25. |
mgr Nieścier Paweł |
przedmioty zawodowe informatyczne |
26. |
mgr Noiński Marcin |
historia, wos, historia i teraźniejszość |
27. |
mgr Orczyk Joanna |
Informatyka, przedmioty zawodowe logistyczne |
28. |
mgr Ostrowska-Nenczak Beata |
język polski |
29. |
mgr Pasławska Anna |
przedmioty zawodowe ekonomiczne |
30. |
mgr Ranachowska Anna |
przedmioty zawodowe ekonomiczne |
31. |
mgr Sajkowska Ewa |
przedmioty zawodowe logistyczne |
32. |
dr Szczuchniak Przemysław |
bibliotekarz/historia, historia i teraźniejszość |
33. |
mgr Sztejner Izabela |
pedagog specjalny |
34. |
mgr Wróblewska Aleksandra |
język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe ekonomiczne, biznes zarządzanie |
35. |
mgr Żyra Halina |
język polski |