Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Nasze sukcesy
w roku szkolnym 2014/2015

 MIESIĄC  WYDARZENIE  OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
 WRZESIEŃ Konkurs historyczny dlauczniów szkół ponadgimnazjalnych w woj. kujawsko-pomorskim ipomorskim na prezentację multimedialną na temat - Żołnierze naszej niepodległej  Wyróżnienie - Marta Zarańska klasa IIIC
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - Sztafetowe biegi przełajowe I miejsce dziewczęta
II miejsce chłopcy
PAŹDZIERNIK Nagroda Starosty Sztumskiego za osiągnięcia sportowe na Mistrzostwach Polski Jakub Cysewski klasa IIITL i Cyprian Korint klasa IIIB - II miejsce wkajakarstwie
Emilia Wlazińska klasa IIIB - III miejsce w smoczych łodziach
LISTOPAD VII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Aleksandra Klein klasa IVTL i Kamila Trafalska klasa IVTL - zakwalifikowanie się do etapu okręgowego
LISTOPAD Powiatowa Licealiada - piłka ręczna I miejsce chłopcy
II miejsce dziewczęta
LISTOPAD I Festiwal Piosenki Ułańskiej II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
LISTOPAD Stypendium Starosty Sztumskiego 1. Paulina Sigowska - klasa IIIAB
2. Alicja Bogdańska - klasa IIIAB
3. Adrianna Koza - klasa IA
4. Edyta Klekowiecka - klasa IA
5. Anita Kaszuba - klasa IA
6. Aleksandra Oleksa - klasa IA
7. Daria Łuniewska - klasa IA
8. Maciej Dąbrowski - klasa IA
9. Daria Kaczmarek - klasa IIIAB
10. Sandra Gancarz - klasa IB
11. Daria Grzywińska - klasa IB
12. Dorota Szydłowska - klasa IIITL
13. Kamila Trafalska - klasa IIITL
14. Dominika Rafalak - klasa IIITL
15. Angelika Derks - klasa III TEI
16. Klaudia Sosnowska - klasa IIITL
17. Kinga Gos - klasa III TL
18. Magdalena Kopecka - klasa IIIAB
19. Marta Zarańska - klasa IIIC
20. Karolina Stolska - klasa ITEI
21. Monika Mikłosz - klasa IIITL
LISTOPAD Stypendium Prezesa Rady Ministrów Adrianna Koza - klasa IIA Dorota
Szydłowska - klasa IVTL
LISTOPAD Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub Marek Grobelny - klasa IA - IIImiejsce
LISTOPAD Olimpiada Wiedzy o III RP
- etap okręgowy
Marta Zarańska - klasa IIIC,
Sandra Gancarz - klasa IIB,
Bartosz Mielniczek - klasa IB - udział w etapie okręgowym
GRUDZIEŃ Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych pt. „Uzależnienia Wokół Nas” Grupa Teatralna Iuvenis - II miejsce
GRUDZIEŃ Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
- etap okręgowy
Grobelny Marek klasa IA, Kuczyński Mateusz klasa IA, Zarański Marek klasa IA
GRUDZIEŃ Powiatowy Konkurs z Zakresu Wiedzy o Ochronie Zdrowia Psychicznego „Nie ma zdrowia bez zdrowia psychicznego” Czarna Anastazja klasa IT i Kucharska Agata klasa IT – wyróżnienie
STYCZEŃ Powiatowa Licealiada
- tenis stołowy

I miejsce chłopcy

II miejsce dziewczęta

STYCZEŃ Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - Alfik Matematyczny

Szkoły ponadgimnazjalne - klasy I - Michał Sztandarski klasa IA - I miejsce w woj. pomorskim

Szkoły ponadgimnazjalne klasy II - Adrianna Koza klasa II A - VIII miejsce w woj. pomorskim, Anita Kaszuba klasa IIA - XI miejsce w woj. pomorskim

STYCZEŃ XLI Olimpiada Historyczna Marta Zarańska klasa IIIC - finalistka etapu okręgowego
LUTY XXXVIII Olimpiada Języka Niemieckiego Sarah Łazar klasa IIIB - laureatka etapu okręgowego; zakwalifikowana do etapu centralnego
LUTY XLI Olimpiada Geograficzna Ireneusz Lipiec  klasa IIIB - udział w etapie okręgowym
MARZEC Powiatowa Licealiada Siatkówka I miejsce dziewczęta
I miejsce chłopcy
MARZEC Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym Marta Zarańska klasa III C - II miejsce
Sandra Gancarz klasa II B - III miejsce
MARZEC Ogólnopolska Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarzadzaniu Karierą Zawodową Natalia Krawczyk - zakwalifikowała się do II etapu
MARZEC XXXVIII Olimpiada Języka Niemieckiego Sarah Łazar uzyskała tytuł finalisty w etapie centralnym
MARZEC XI Pomorski Konkurs Matematyczny Michał Sztandarski uzyskał tytuł laureata w kategorii klasy pierwsze liceum
MARZEC XXV Olimpiada Teologii Katolickiej Michalina Nenczak klasa IA - wyróżnienie w etapie diecezjalnym
MARZEC Powiatowa Licealiada koszykówka I miejsce chłopcy
II miejsce dziewczęta
KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim

Marta Zarańska klasa IIIC - laureat konkursu uzyskując V miejsce w kraju
Bartosz Miekniczek klasa IB - tytuł laureata uzyskując IX miejsce w kraju

KWIECIEŃ Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

Kamil Malinowski  klasa IIIB - wyróżnienie wśród uczniów klas maturalnych,
Adrianna Koza - klasa IIA - wyróżnienie wśród uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych,
Michała Sztandarski - klasa IA - wyróżnienie wśród uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych

KWIECIEŃ Stypendium Starosty Sztumskiego

1.  Neneczak Michalina - klasa IA
2.  Klekowiecka Edyta - klasa IIA
3.  Szydłowska Dorota - klasa IVTL
4.  Kozubal Cezary - klasa IA
5.  Kaszuba Anita - klasa IIA
6.  Gancarz Sandra - klasa IIB
7.  Stolska Karolina - klasa IITEI
8.  Derks Angelika - klasa IVTEI
9.  Koza Adrianna - klasa IIA
10. Kowal Rafal - klasa IA
11. Łuniewska Daria - klasa IIA
12. Cegłowska Żaneta - klasa IT
13. Słowik Karolina - klasa IITEI
14. Trafalska Kamila - klasa IVTL
15. Rudzki Tomasz - klasa IVTEI
16. Dąbrowska Ewelina - klasa IIITL
17. Sztandarski Michał - klasa IA

MAJ Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego w Indywidualnej LA I miejsce - sztafeta 4x100 m dziewcząt (Anna Musiał, Paulina Halińska, Roma Cebula, Michaela Kiełbasa),
I miejsce - sztafeta 4x100 m chłopców (Konrad Smeja, Maciej Dąbrowski, Jakub Floriański, Michał Świderski),
I miejsce - 800 m dziewcząt - Anna Musiał,
I miejsce - skok w dal dziewcząt - Paulina Halińska,
I miejsce - pchnięcie kulą dziewcząt - Izabela Powierża,
I miejsce - rzut oszczepem dziewcząt - Adrianna Błaszczak,
I miejsce - 100 m dziewcząt - Roma CebulaI miejsce 100 m chłopców - Konrad Smeja,
I miejsce - 400 m dziewcząt - Paulina Halińska,
I miejsce - 400 m chłopców - Maciej Dąbrowski,
II miejsce - 100 m dziewcząt - Michaela Kiełbasa,
II miejsce - 400 m dziewcząt - Anna Musiał,
II miejsce - 400 m chłopców - Jakub Floriański,
II miejsce - rzut oszczepem dziewcząt - Ewelina Ruck,
II miejsce - 1500 m chłopców - Marek Zarański,
III miejsce - 100 m dziewcząt - Anna Wudarczyk,
III miejsce - rzut oszczepem dziewcząt - Michaela Kiełbasa,
III miejsce - skok w dal chłopców - Bartosz Zachaczewski,
III miejsce - pchnięcie kulą chłopców - Jakub Cyssewski.
MAJ Konkurs Matematyczny „Myśl logicznie” Magdalena Luberda - kl. IIIA - I miejsce
Anita Kaszuba - kl. IIA - II miejsce
Piotr Czech - kl. IIIB - III miejsce
CZERWIEC Pomorski Konkurs „Statystyka w praktyce” Iwona Kurkowska, Angelika Lewowicka z klasy III TEL - udział w finale