Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Nasze sukcesy
w roku szkolnym 2016/2017

MIESIĄC WYDARZENIE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
WRZESIEŃ II Powiatowym Konkursie na najwyższą frekwencję w aktywnym uczestnictwie w zajęciach wychowania fizycznego w szkołach ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sztumskiego I miejsce - klasa III TEI (2015/2016),
II miejsce - klasa II T (2015/2016)
PAŹDZIERNIK Konkurs Fotograficzny organizowany przez Powiślańską Organizację Turystyczną - „Wakacje na Dolnym Powiślu” I miejsce - Marcelina Chudzik klasa I A
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt I miejsce - drużyna w składzie: Budkus Weronika I TEL, Cebula Roma III B, Jarzyna Agata I A, Konopacka Natalia I B, Musiał Anna III A, Parzych Daria I TEL, Peatzke Julia II T, Ruck Ewelina III B, Sołdek Sandra I TEL, Żuchowska Patrycja II A
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców I miejsce - drużyna w składzie: Ambroziak Dawid I B, Borzych Marcin I B, Czaplicki Kacper I TEL, Wróbel Michał I B, Sinicki Bartłomiej II A, Sosnowski Bartosz II A, Sraszewski Cezary I B, Westfal Dariusz II A, Wieliczko Daniel II T, Zarański Marek III A
LISTOPAD Stypendium Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zawodowych z projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” Łukasz Zieliński - klasa III T
Żaneta Cegłowska - klasa III T
Kamila Kosmowska - klasa III T
Sara Gnatek - klasa II T
Karolina Słowik - klasa IV TEI
Karolina Stolska - klasa IV TEI
Aleksandra Piecek - klasa IV TEI
LISTOPAD Stypendium Starosty Sztumskiego za wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016 1. Nenczak Michalina II A
2. Długołęcka Klaudia I A
3. Cegłowska Żaneta II T
4. Zieliński Łukasz II T
5. Le Canh Karolina  I A
6. Kosmowska Kamila II T
7. Klekowiecka Edyta III A
8. Sztandarski Michał II A
9. Kowal Rafał II A
10. Słowik Karolina III TEI
11. Gancarz Sandra III B
12. Kaszuba Anita III A
13. Koza Adrianna III A
14. Luberda Monika I A
15. Niewdana Szymon I A
16. Gnatek Sara   I T
17. Kopecka Magdalena III A
18. Łuniewska Daria III A
19. Stolska Karolina III TEI
20. Dąbrowski Maciej III A
21. Oleksa Aleksandra III A
22. Sosnowski Bartosz I A
23. Szymczak Patryk I A
24. Orlich Weronika II T
25. Woźniak Dawid II B
26. Piecek Aleksandra III TEI
27. Gos Przemysław III A
28. Kuliński Kamil III TEI
29. Domrzalska Zuzanna II A
30. Kozubal Cezary II A
31. Czarnak Anastazja II T
32. Mehlberg Dagmara I A
33. Bogdański Dariusz III A
34. Kazimierska Magdalena I T
35. Kucharska Agata II T
36. Zimińska Paulina II T
37. Kaczmarczyk Julia I A
38. Affek Piotr II B
39. Ruck Ewelina II B
40. Powierża Izabela III A
41. Wojtacka Katarzyna III TEI
42. Dąbrowska Ewelina IV TEL
43. Wędrychowska Barbara II B
44. Rychlewski Adrian I T
45. Krupa Maciej II B
46. Mielniczek Bartosz II B
LISTOPAD Stypendium Premiera RP na rok szkolny 2016/2017 Michalina Nenczak klasa III A
i Żaneta Cegłowska klasa III T
LISTOPAD Powiatowa Licealiada piłka ręczna Drużyna chłopców - I miejsce
Drużyna dziewcząt - II miejsce
GRUDZIEŃ Powiatowa Licealiada tenis stołowy Drużyna chłopców - I miejsce
Drużyna dziewcząt - III miejsce
GRUDZIEŃ Olimpiada Wiedzy o III RP - etap okręgowy Bartosz Mielniczek - klasa III B - IX miejsce - finalista, Maciej Krupa - klasa III B - XII miejsce - finalista
GRUDZIEŃ II POWIŚLAŃSKI KONKURS HISTORYCZNY „Armia Krajowa i powojenne losy jej żołnierzy” Bartosz Mielniczek - klasa III B - II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
GRUDZIEŃ VII Wojewódzki Konkurs Historyczny „Sierpień’80” Patryk Sudoł - klasa I A - III miejsce - laureat, Julia Peplińska - klasa I A - IX miejsce - laureat, Marcelina Chudzik - finalista
GRUDZIEŃ Wojewódzki Konkurs Historyczny "Wojna polsko - Jaruzelska. 35. rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce" Zespół uczniów z klasy III B w składzie: Barbara Wędrychowska, Maciej Krupa, Bartosz Mielniczek - II miejsce
GRUDZIEŃ IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Maciej Borsuk - klasa III T - udział w etapie okręgowym
STYCZEŃ Alfik Matematyczny Klasy III - Michał Sztandarski klasa III A - VI miejsce w woj. pomorskim
Klasy II - Patryk Szymczak - klasa II A - XIV miejsce w woj. pomorskim
STYCZEŃ Olimpiada Wiedzy Teologicznej Michalina Nenczak - klasa III A - III miejsce w etapie diecezjalnym - kwalifikacja do etapu centralnego
STYCZEŃ XII Olimpiada Przedsiębiorczości Żaneta Cegłowska - klasa III T, Anastazja Czarnak - klasa III T, Łukasz Zieliński - klasa III T - zakwalifikowani do etapu okręgowego
STYCZEŃ Olimpiada Wiedzy Historycznej Bartosz Mielniczek - klasa III B - zakwalifikowany do finału
LUTY XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Musiał - klasa III A - kwalifikacja do etapu okręgowego
LUTY XVII Licealiada w tenisie stołowym Chłopców I miejsce w półfinale wojewódzkim zajęła drużyna w składzie: Bartosz Sosnowski - klasa II A, Radosław Stankiewicz - klasa I TI, Wojciech Wesołowski - klasa III A
LUTY XVII Licealiada Województwa Pomorskiego w Tenisie Stołowym chłopców - finał V miejsce drużyna w składzie: Bartosz Sosnowski - klasa II A, Radosław Stankiewicz - klasa I Ti, Wojciech Wesołowski - klasa III A
MARZEC XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Musiał klasa III A - zakwalifikowana do zawodów ustnych - tytuł finalisty etapu okręgowego
MARZEC Olimpiada Wiedzy Historycznej Bartosz Mielniczek klasa III B - II miejsce w woj. pomorskim zakwalifikowany do etapu centralnego
MARZEC Powiatowa Licealiada koszykówka Chłopcy - I miejsce w powiecie
MARZEC X Ogólnopolski Konkurs „Kazimierz Wielki i Jego czasy” Bartosz Mielniczek klasa III B - laureat etapu okręgowego, zakwalifikowany do finału
MARZEC Powiatowa Licealiada - piłka siatkowa Drużyna chłopców - I miejsce w powiecie
Drużyna dziewcząt - II miejsce w powiecie
MARZEC Powiatowy Konkurs o Samorządzie Terytorialnym III miejsce - Jakub Nenczak klasa I A
MARZEC XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej tytuł finalisty w etapie centralnym - Michalina Nenczak klasa III A
MARZEC Wojewódzko Konkurs „Historie niezłomne” I miejsce ex aequo - Julia Peplińska klasa I A i Patryk Szymczak klasa II A, II miejsce Martyna Mirończuk klasa I A
MARZEC Konkurs Ogólnopolski  Maks matematyczny III miejsce w kraju (I miejsce w woj. pomorskim) - Patryk Szymczak klasa II A,
IX w kraju (III w woj. pomorskim) - Michał Sztandarski klasa III A,
IV miejsce w woj. pomorskim - Dawid Rutkowski klasa I A,
VI miejsce w woj. pomorskim - Emanuel Okrój klasa I TI
MARZEC Konkurs Wiedzy o Traktatach Rzymskich Klaudia Długołęcka klasa II A - zakwalifikowana do etapu finałowego
MARZEC Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2017/2018 Bartosz Mielniczek klasa III B - tytuł finalisty
KWIECIEŃ Okręgowy Konkurs Recytatorski Poezja recytowana
II miejsce - Patryk Szymczak klasa II A
III miejsce - Mateusz Kuczyński klasa III A
Poezja śpiewana
I miejsce - Paulina Zimińska - klasa III T
II miejsce - Marcelina Chudzik klasa I A
III miejsce - Zuzanna Domrzalska klasa III A
Wyróżnienie - Łukasz Szalkowski klasa III B
KWIECIEŃ Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych - Pomyśl o HIV III miejsce - Grupa Teatralna Iuvenis
Wyróżnienie dla Grupy Teatralnej Iuvenis za najlepszy scenariusz
Wyróżnienie - najlepszy aktor Przeglądu - Michalina Nenczak klasa III A
KWIECIEŃ Powiatowa Licealiada drużynowe biegi przełajowe I miejsce - drużyna dziewcząt
KWIECIEŃ XI Olimpiada Mediewistyczna I miejsce - Bartosz Mielniczek klasa III B
KWIECIEŃ Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny III miejsce w woj. pomorskim - Michał Sztandarski klasa III A
KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik Marek Zarański klasa III A - bardzo dobry wynik
KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta Kajetan Rymer klasa I TEL - bardzo dobry wynik
KWIECIEŃ Stypendiom Starosty Sztumskiego 1. Klara Omieczyńska I A
2. Żaneta Cegłowska III T
3. Klaudia Długołęcka II A
4. Michalina Nenczak III A
5. Rafał Kowal III A
6. Agata Kucharska III T
7. Michał Wróbel I B
8. Łukasz Zieliński III T
9. Sara Gnatek klasa II T
10. Kamila Kosmowska III T
11. Karolina Stolska IV TEI
12. Jakub Nenczak I A
13. Martyna Mirończuk I A
14. Michał Sztandarski III A
15. Edyta Omieczyńska I TEL
16. Dawid Rutkowski I A
17. Karolina Słowik IV TEI
18. Weronika Orlich III T
19. Anastazja Czarnak III T
20. Emanuel Okrój I TI
21. Aleksandra Piecek IV TEI
22. Grzegorz Pajor I TEL
23. Katarzyna Wojtacka IV TEI
24. Dominik Wiechowski I TI
25. Maciej Borsuk klasa III T
26. Paulina Zimińska klasa III T
27. Patrycja Kazimierska klasa II T
MAJ Ogólnopolski Konkurs English Ace 2017 Łukasz Omieczyński (IV TEI) - 8 miejsce w województwie,
Katarzyna Wojtacka (IV TEI) - 11 miejsce w województwie,
Karolina Kuczyńska (II A) - 16 miejsce w województwie,
Paweł Leliński (I Ti) - 17 miejsce w województwie
MAJ Konkurs Wiedzy O Traktatach Rzymskich Długołęcka Klaudia klasa II A - finalistka
MAJ Powiatowa Licealiada – lekka atletyka Bieg 100 m dziewczęta - Paetzke Julia klasa II T - I miejsce, Cebula Roma  klasa III B – II miejsce,
Bieg 100 m chłopców - Pawlak Jakub klasa I B – I miejsce, Wieliczko Daniel klasa II T - II miejsce,
Bieg 400 m dziewczęta - Cebula Roma klasa III B - I miejsce,  Żuchowska Patrycja klasa II A - II miejsce, Butkus Weronika klasa I A - III miejsce,
Bieg 400 m chłopcy Westfal Dariusz klasa II A - I miejsce, Sinicki Bartłomiemj klasa II A - II miejsce,
Bieg 800 m dziewczęta - Konopacka Natalia klasa I A - III miejsce,
Bieg 1500 m chłopców - Sinicki Bartłomiej klasa II A - II miejsce,
Sztafeta 4x100 m dziewczęta - I miejsce,
Sztafeta 4x100 m chłopcy - I miejsce,
Skok w dal dziewczęta - Żukowska Patrycja klasa II A - I miejsce, Beger Monika klasa II A - II miejsce,
Skok w dal chłopcy - Jastrowski Aleksander klasa I B - I miejsce,
Sosnowski Bartosz klasa II A - II miejsce,
Pchnięcie kulą dziewczęta - Ruck Ewelina klasa III B - II miejsce, Konopacka Natalia klasa I A - III miejsce,
Pchnięcie kulą chłopcy - Toruń Romuald klasa IV TEI - I miejsce, Borzych Marcin klasa I B - III miejsce,
Rzut oszczepem dziewcząt - Ruck Ewelina klasa III B - I miejsce,
Rzut oszczepem chłopców - Kanarek Dawid klasa II A - II miejsce
MAJ XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Michalina Nenczak - klasa III A - finalistka etapu okręgowego