Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze sukcesy
w roku szkolnym 2017/2018

MIESIĄC

WYDARZENIE

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

WRZESIEŃ

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - „Zamki i pałace w kraju nad Wisłą” organizowany przez Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce

Julia Przedpełska - klasa II A - wyróżnienie

WRZESIEŃ Powiatowa Licealiada - badminton I miejsce - drużyna w składzie - Sosnowski Bartosz klasa III A, Rychlewski Arkadiusz klasa III T
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewczą I miejsce drużyna w składzie: Brodnicka Dominika klasa I B, Brodnicka Weronika klasa I B, Chybalska Sara klasa I A, Jarzyna Agata klasa IIA, Konopacka Natalia klasa II TEL, Matlewska Monika klasa I A, Piasecka Patrycja klasa IB, Wójcik Klaudia klasa I B, Zuchowska Patrycja klasa III A, Żyła Katarzyna klasa I A
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców I miejsce drużyna w składzie: Ambroziak Dawid klasa II B, Borzych Marcin klasa II B, Chojnacki Radosława klasa I T, Draus Konrad klasa II B, Klusek Dawid klasa III T, Sinicki Bartłomiej klasa III A, Sosnowski Bartosz klasa III A, Westfal Dariusz klasa III A, Weliczko Daniek klasa III T, Wojtacki Kamil klasa I B, Wróbel Michał klasa II B
PAŹDZIERNIK XVIII Licealiada badminton chłopców II miejsce w półfinale wojewódzkim
PAŹDZIERNIK XVIII Licealiada szachy drużyny mieszane III miejsce w półfinale wojewódzkim, drużyna w składzie: Julia Kaczmarczyk - klasa III A, Patryk Szymczak - klasa III A, Szymon Niewdana - klasa III A, Emanuel Okrój - klasa II Ti
PAŹDZIERNIK Konkurs plastyczny  „Używasz - przegrywasz”  organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Sztumie

Nagrodzeni umieszczeniem obrazu pracy plastycznej w kalendarzu na rok 2018:

Julia Kaczmarczyk klasa III A,

Nikola Stadnik klasa I A,

Ewa Pawelczak klasa I A,

Aleksandra Ścisłowska klasa I A,

Monika Matlewska klasa I A,

Jakub Nenczak klasa II A,

Karolina Le Canh klasa III A,

Marcelina Chudzik klasa II A,

Julia Peplińska klasa II A

PAŹDZIERNIK

Stypendium Starosty za wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017

1. Cezary Kozubal III A
2. Klara Omieczyńska I A
3. Żaneta Cegłowska III T
4. Klaudia Długołęcka II A
5. Michalina Nenczak III A
6. Rafał Kowal III A
7. Agata Kucharska III T
8. Michał Wróbel I B
9. Łukasz Zieliński III T
10. Sara Gnatek II T
11. Kamila Kosmowska III T
12. Karolina Stolska IV TEI
13. Jakub Nenczak I A
14. Martyna Mirończuk I A
15. Michał Sztandarski III A
16. Edyta Omieczyńska I TEL
17. Karolina Słowik IV TEI
18. Weronika Orlich III T
19. Anastazja Czarnak III T
20. Emanuel Okrój I TI
21. Aleksandra Piecek IV TEI
22. Grzegorz Pajor I TEL
23. Adrian Rychlewski II T
24. Dominik Wiechowski I TI
25. Maciej Borsuk III T
26. Paulina Zimińska III T
27. Patrycja Kazimierska II T
28. Julia Cieplińska I TEL
29. Agata Markowicz I TI
30. Bartosz Mielniczek III B
31. Szymon Niewdana II A
32. Julia Przedpełska I A
33. Aleksandra Wyrostek III B
34. Michał Świderski III B
35. Zuzanna Domrzalska III A
36. Marek Zarański III A
37. Patryk Szymczak II A
38. Radosław Stankiewicz I TI
39. Julia Kaczmarczyk II A
40. Dawid Rutkowski I A
LISTOPAD Ogólnopolski Konkurs Historyczny - „Nazywają mnie romantykiem i budowniczym zamków na lodzie”. Józef Piłsudski na tle historii Polski (1914-1935) - organizowany przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi Marcelina Chudzik klasa II A, Julia Preplińska klasa II A, Julia Przedpełska klasa II A - zakwalifikowały się do finału
LISTOPAD Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Żaneta Cegłowska klasa IV T

Michał Wróbel klasa II B

LISTOPAD Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu - Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych 1. Żaneta Cegłowska klasa IV T
2. Łukasz Zieliński klasa IV T
3. Domink Kruszewski klasa II TI
4. Sara Gnatek klasa III T
5. Dominik Wiechowski klasa II TI
6. Agata Markowicz klasa II TI
7. Radosław Stankiewicz klasa II TI
8. Grzegorz Pajor klasa II TEL
9. Edyta Omieczyńska klasa II TEL
10. Kamila Kosmowska klasa IV T
11. Patrycja Kazimierska klasa IV T
12. Adrian Rychlewski klasa III T
13. Julia Cieplińska klasa IV T
14. Paulina Zielonko klasa II TEL
15. Weronika Orlich klasa IV T
16. Agata Kucharska klasa IV T
17. Anastazja Czarnak klasa IV T
18. Maciej Borsuk klasa IV T