Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Nasze sukcesy
w roku szkolnym 2017/2018

MIESIĄC

WYDARZENIE

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

WRZESIEŃ

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - „Zamki i pałace w kraju nad Wisłą” organizowany przez Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce

Julia Przedpełska - klasa II A - wyróżnienie

WRZESIEŃ Powiatowa Licealiada - badminton I miejsce - drużyna w składzie - Sosnowski Bartosz klasa III A, Rychlewski Arkadiusz klasa III T
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewczą I miejsce drużyna w składzie: Brodnicka Dominika klasa I B, Brodnicka Weronika klasa I B, Chybalska Sara klasa I A, Jarzyna Agata klasa IIA, Konopacka Natalia klasa II TEL, Matlewska Monika klasa I A, Piasecka Patrycja klasa IB, Wójcik Klaudia klasa I B, Zuchowska Patrycja klasa III A, Żyła Katarzyna klasa I A
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców I miejsce drużyna w składzie: Ambroziak Dawid klasa II B, Borzych Marcin klasa II B, Chojnacki Radosława klasa I T, Draus Konrad klasa II B, Klusek Dawid klasa III T, Sinicki Bartłomiej klasa III A, Sosnowski Bartosz klasa III A, Westfal Dariusz klasa III A, Weliczko Daniek klasa III T, Wojtacki Kamil klasa I B, Wróbel Michał klasa II B
PAŹDZIERNIK XVIII Licealiada badminton chłopców II miejsce w półfinale wojewódzkim
PAŹDZIERNIK XVIII Licealiada szachy drużyny mieszane III miejsce w półfinale wojewódzkim, drużyna w składzie: Julia Kaczmarczyk - klasa III A, Patryk Szymczak - klasa III A, Szymon Niewdana - klasa III A, Emanuel Okrój - klasa II Ti
PAŹDZIERNIK Konkurs plastyczny  „Używasz - przegrywasz”  organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Sztumie

Nagrodzeni umieszczeniem obrazu pracy plastycznej w kalendarzu na rok 2018:

Julia Kaczmarczyk klasa III A,

Nikola Stadnik klasa I A,

Ewa Pawelczak klasa I A,

Aleksandra Ścisłowska klasa I A,

Monika Matlewska klasa I A,

Jakub Nenczak klasa II A,

Karolina Le Canh klasa III A,

Marcelina Chudzik klasa II A,

Julia Peplińska klasa II A

PAŹDZIERNIK

Stypendium Starosty za wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017

1. Cezary Kozubal III A
2. Klara Omieczyńska I A
3. Żaneta Cegłowska III T
4. Klaudia Długołęcka II A
5. Michalina Nenczak III A
6. Rafał Kowal III A
7. Agata Kucharska III T
8. Michał Wróbel I B
9. Łukasz Zieliński III T
10. Sara Gnatek II T
11. Kamila Kosmowska III T
12. Karolina Stolska IV TEI
13. Jakub Nenczak I A
14. Martyna Mirończuk I A
15. Michał Sztandarski III A
16. Edyta Omieczyńska I TEL
17. Karolina Słowik IV TEI
18. Weronika Orlich III T
19. Anastazja Czarnak III T
20. Emanuel Okrój I TI
21. Aleksandra Piecek IV TEI
22. Grzegorz Pajor I TEL
23. Adrian Rychlewski II T
24. Dominik Wiechowski I TI
25. Maciej Borsuk III T
26. Paulina Zimińska III T
27. Patrycja Kazimierska II T
28. Julia Cieplińska I TEL
29. Agata Markowicz I TI
30. Bartosz Mielniczek III B
31. Szymon Niewdana II A
32. Julia Przedpełska I A
33. Aleksandra Wyrostek III B
34. Michał Świderski III B
35. Zuzanna Domrzalska III A
36. Marek Zarański III A
37. Patryk Szymczak II A
38. Radosław Stankiewicz I TI
39. Julia Kaczmarczyk II A
40. Dawid Rutkowski I A
LISTOPAD Ogólnopolski Konkurs Historyczny - „Nazywają mnie romantykiem i budowniczym zamków na lodzie”. Józef Piłsudski na tle historii Polski (1914-1935) - organizowany przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi Marcelina Chudzik klasa II A, Julia Preplińska klasa II A, Julia Przedpełska klasa II A - zakwalifikowały się do finału
LISTOPAD Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Żaneta Cegłowska klasa IV T

Michał Wróbel klasa II B

LISTOPAD Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu - Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych 1. Żaneta Cegłowska klasa IV T
2. Łukasz Zieliński klasa IV T
3. Domink Kruszewski klasa II TI
4. Sara Gnatek klasa III T
5. Dominik Wiechowski klasa II TI
6. Agata Markowicz klasa II TI
7. Radosław Stankiewicz klasa II TI
8. Grzegorz Pajor klasa II TEL
9. Edyta Omieczyńska klasa II TEL
10. Kamila Kosmowska klasa IV T
11. Patrycja Kazimierska klasa IV T
12. Adrian Rychlewski klasa III T
13. Julia Cieplińska klasa IV T
14. Paulina Zielonko klasa II TEL
15. Weronika Orlich klasa IV T
16. Agata Kucharska klasa IV T
17. Anastazja Czarnak klasa IV T
18. Maciej Borsuk klasa IV T
LISTOPAD XVIII Licealiada - półfinał wojewódzki w szachach drużynowych III miejsce
LISTOPAD XVIII Licealiada - finał wojewódzki w unihokeju chłopców V miejsce
GRUDZIEŃ XVIII Licealiada - półfinał piłki ręcznej II miejsce drużyna dziewcząt
II miejsce drużyna chłopców
STYCZEŃ Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English High Flire” VI miejsce w woj. pomorskim - Kamil Szymański klasa I T
STYCZEŃ Międzyklasowy turniej w tenisie stołowym chłopców I miejsce - Bartosz Sosnowski klasa III A,
II miejsce - Radosław Stankiewicz klasa II TI,
III miejsce - Adrian Rychlewski klasa III T
LUTY III Olimpiada Wiedzy Historycznej VIII miejsce w etapie okręgowym - Patryk Sudoł klasa II A
LUTY Alfik Matematyczny VI miejsce w województwie pomorskim - Jakub Nenczak klasa II A
MARZEC Ogólnopolski Turniej Debat Oksfordzkich Karolina Le Canh - wyróżnienie dla najlepszego mówcy, drużyna w składzie K. Le Canh, Sz. Niewdana, J. Kazimierczak, P. Szymczak   wszyscy z klasy III A - IV miejsce
MARZEC Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym I miejsce - Jakub Nenczak - klasa II A
III miejsce - Michalina Behnke - klasa I T
MARZEC Powiatowa Licealiada - Siatkówka chłopców I miejsce
MARZEC Powiatowa Licealiada - Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt I miejsce
MARZEC Powiatowa Licealiada - Drużynowe Biegi Przełajowe chłopców I miejsce
KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach Patryk Sudoł - klasa II A - tytuł finalisty (XII miejsce)
KWIECIEŃ XII Olimpiada Mediewistyczna Patryk Sudoł - klasa II A - udział w finale
KWIECIEŃ Stypendium Starosty za wyniki w nauce w pierwszym semestrze roku szkolnym 2017/2018

1. Klara Omieczyńska
2. Żaneta Cegłowska
3. Klaudia Długołęcka
4. Nikola Stadnik
5. Patryk Brojek
6. Monika Matlewska
7. Michał Wróbel
8. Łukasz Zieliński
9. Sara Gnatek
10. Kamila Kosmowska
11. Katarzyna Żyła
12. Jakub Nenczak
13. Martyna Mirończuk
14. Julia Peplińska
15. Edyta Omieczyńska
16. Julia Cieplińska
17. Klaudia Kwiatkowska
18. Weronika Orlich
19. Anastazja Czarnak
20. Emanuel Okrój
21. Radosław Stankiewicz
22. Michalina Behnke
23. Dawid Statek
24. Dominik Wiechowski
25. Maciej Borsuk
26. Iwona Kazimierska
27. Jakub Pięta
28. Kamil Szymański
29. Agata Markowicz
30. Adrian Rychlewski

KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Julia Peplińska klasa II A - bardzo dobry wynik
Wyróżnienie:
Patryk Szymczak - klasa III A, Karolina Le Canh - klasa III A,
Klara Omieczyńska - klasa II A,
Monika Luberda - klasa III A
Jakub Nenczak - klasa II A

KWIECIEŃ Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny”

Patryk Szymczak   klasa III A - VI miejsce w woj. pomorskim,
Bartosz Lewandowski - klasa III A - IX miejsce w woj. pomorskim

KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta plus”

Iwona Kazimierska - klasa I T - bardzo dobry wynik
Michał Wróbel - klasa II B - wyróżnienie

KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Katarzyna Żyła - klasa I A, Jakub Kun - klasa II TI - uczestnicy etapu diecezjalnego
MAJ Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla szkół średnich „Polski patriotyzm w perspektywie młodzieży. Przeszłość-Teraźniejszość Przyszłość” organizowany przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy III miejsce - Martyna Mirończuk - klasa II A
MAJ XVIII Licealiada zawody powiatowe lekkoatletyczne DZIEWCZĘTA
100 m FINAŁ -  I miejsce - Paetzke Julia klasa III T, II miejsce - Sara Chybalska klasa I A
400m - I miejsce - Matlewska Monika klasa I A, II miejsce - Ścisłowska Aleksandra klasa I A
800 m - I miejsce - Piasecka Patrycja klasa I B
Skok w dal - I miejsce Monika Matlewska - klasa I A, II miejsce - Paetzke Julia klasa III T , III miejsce - Sara Chybalska klasa I A
Kula - I miejsce - Jarzyna Agata klasa II A, III miejsce - Natalia Konopacka klasa II TEL,
4x100 m - I miejsce Zespół Szkół w Sztumie
CHŁOPCY
100 m FINAŁ - I miejsce - Jaklub Pawlak klasa II TEL,
400 m - I miejsce - Westfal Dariusz klasa III A, III miejsce Królikowski Filip klasa I A
800 m - I miejsce - Sinicki Bartosz klasa III A, II miejsce - Drałus Konrad klasa II B, III miejsce - Krupa Łukasz klasa I B
1500 m - I miejsce - Wróbel Michał klasa II B, III miejsce - Wojtacki Kamil klasa I B,
Kula - II miejsce - Borzych Marcin klasa II B,
Skok w dal - I miejsce - Jastrowski Aleksander klasa II B, III miejsce - Emanuel Okrój klasa II TI
4x100 m - I miejsce Zespół Szkół w Sztumie
MAJ Powiatowa Licealiada - siatkówka plażowa I miejsce drużyna chłopców
CZERWIEC Konkurs plastyczny „Prawa człowieka w życiu młodzieży” I miejsce - Julia Kaczmarczyk - klasa III A
CZERWIEC IV Konkurs Kultury i Tradycji Szlacheckiej I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Patryk Sudoł - klasa II A
CZERWIEC XVIII Licealiada - LA - zawody finałowe II miejsce w woj. pomorskim - Jakub Pawlak - klasa II TEL
CZERWIEC XVIII Licealiada klasyfikacja końcowa szkół IV miejsce w woj. pomorskim