Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze sukcesy
w roku szkolnym 2019/2020

MIESIĄC

WYDARZENIE

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

PAŹDZIERNIK

Stypendia Starosty Sztumskiego

1. Smoter Sandra IA

2. Kogut Marta IA

3. Kowal Kacper IA

4. Michalska Natalia IA

5. Szramowski Sebastian IA

6. Walichnowski Rafał IA

7. Balicka Agata IA

8. Wojewódzki Paskal IA

9. Cylka Wojciech IA

10. Opalewska Agata IA

11. Kierzek Małgorzata IA

12. Kruszyńska Joanna IA

13. Lityńska Agata IB

14. Nabojczyk Agata IB

15. Trzaska Hubert IB

16. Grabowska Karolina IB

17. Szydłak Daniel IT

18. Stadnik Nikola IIA

19. Żyła Katarzyna IIA

20. Słomski Mikołaj IIA

21. Krupa Łukasz IIB

22. Podolska Zuzanna IIB

23. Piasecka Patrycja IIB

24. Behnke Michalina IIT

25. Kazimierska Iwona IIT

26. Kwiatkowska Klaudia IIT

27. Lewandowski Tomasz IIT

28. Pięta Jakub IIT

29. Statek Dawid IIT

30. Szalkowska Aleksandra IIT

31. Szymański Kamil IIT

32. Okrój Emanuel IIITI

33. Stankiewicz Radosław IIITI

34. Wiechowski Dominik IIITI

35. Cieplińska Julia IIITEL

36. Omieczyńska Edyta IIITEL

37. Nenczak Jakub IIIA

38. Omieczyńska Klara IIIA

39. Peplińska Julia IIIA

40. Przedpełska Julia IIIA

41. Mirończuk Martyna IIIA

42. Brojek Patryk IIIB

43. Jesionkowski Kamil IIIB

44. Wróbel Michał IIIB

45. Gnatek Sara IVT

46. Kazimierska Magdalena IVT

47. Rychlewski Adrian IVT

PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - sztafetowe biegi przełajowe I miejsce - dziewczęta
II miejsce - chłopcy
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - badminton I miejsce - dziewczęta
I miejsce - chłopcy
PAŹDZIERNIK Półfinały wojewódzkie XX Licealiady w szachach III miejsce
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - unihokej chłopców I miejsce drużyna szkolna
LISTOPAD Pomorski Konkurs - Zbrodnia Piaśnicka Młodzi Pamiętają Agata Opalewska - wyróżnienie
LISTOPAD Konkurs organizowany przez Powiatowe Biuro Pracy - Biznesowe szaleństwo I miejsce - drużyna szkolna reprezentowana przez uczniów klasy III T
LISTOPAD Powiatowa Licealiada - koszykówka chłopców 3x3 I miejsca drużyna szkolna
LISTOPAD Powiatowa Licealiada - piłka ręczna I miejsce drużyna dziewcząt
I miejsce drużyna chłopców
LISTOPAD Mistrzostwa Polski Rummikub Oska Cebula klasa I Ap - II miejsce i tytuł wicemistrza
LISTOPAD Stypendium Premiera RP Agata Lityńska klasa II B, Emanuel Okrój klasa IV TI
LISTOPAD XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Klaudia Kwiatkowska klasa III T - zakwalifikowana do etapu okręgowego
GRUDZIEŃ Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2019/2020 Szymon Kamiński klasa II A - tytuł finalisty etapu okręgowego
GRUDZIEŃ Powiatowy Konkurs Historyczny pn. „Armia Krajowa i powojenne losy jej żołnierzy” Jakub Kun klasa IV TI - I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych
GRUDZIEŃ Powiatowa Gala Wolontariatu Wyróżnienie dla 58 wolontariuszy
GRUDZIEŃ Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego z projektu „Programy motywacyjne uczniów dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” Julia Cieplińska klasa IVTEL, Emanuel Okrój klasa IV TI, Jakub Pięta klasa III T
GRUDZIEŃ Licealida piłka ręczna chłopców - etap okręgowy II miejsce drużyna szkolna
STYCZEŃ X Konkursu Historycznego - Historia regionalna „Sierpień 1980” Zakwalifikowanie do finału wojewódzkiego - Zuzanna Ciura - klasa I Ag, Kaja Giecewicz - klasa I Ag, Szymon Kamiński - klasa II A
LUTY Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych Zakwalifikowanie do etapu finałowego - Julia Cieplińska klasa IV TEL, Edyta Omieczyńska klasa IV TEL, Szymon Kilian klasa III T