Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dodatkowe zajęcia realizowane przez nauczycieli
 w roku szkolnym 2018/2019
w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie


Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień i godzina

1.

Kowalik Wiesława

Zajęcia z geografii „Krajobrazy ziemi”

poniedziałek 14:30 do 15:15

2.

Dąbrowska Bożena

Zajęcia z chemii „Chemia wokół nas”

wtorek 14:30 do 15:15

3.

Berg Joanna

Zespół muzyczny

4.

Bogdańska Bogusława

Klub młodego pedagoga

czwartek 14:00 do 15:00

5.

Buber-Bubrowiecki Robert

Piłka siatkowa - chłopcy

wtorek 14:30 do 16:15

6.

Cebula Ewa

Pionkolandia w Kasprowiczu

wtorek 14:30 do 15:15

7.

Chańko Marcin

Lekkoatletyka - zajęcia sportowe

środa13:00 do 14:00

8.

Chrześcijańska Marzena

Zajęcia teatralne, warsztatowe

czwartek 15:15 do 16:15

9.

Chybalska Małgorzata

Konsultacje z matematyki

piątek 14:30 do 15:15

10.

Dziedowicz Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z matematyki

wtorek 14:30 do 15:15

11.

Hoffmann Włodzimierz

Przygotowanie do konkursów i olimpiad

poniedziałek 14:30 do 15:15

12.

Jakubowska-Smaruj Ewelina

Zajęcia z biologii „Koło zainteresowań”

poniedziałek 12:40 do 13:25

13.

Kaszuba Henryka

Rozwijanie zainteresowań z fizyki

czwartek 14:30 do 15:15

14.

Kaszuba Joanna

Spotkania młodych tłumaczy

czwartek 15:20 do 16:05

15.

Krause Mariusz

Przygotowanie do konkursu i olimpiad, zajęcia z maturzystami

pn, wt, czw 14:20 do 15:30 śr, pt 13:35 do 15:30

16.

Majewska Monika

Zajęcia dla uczniów mających problemy w nauce

środa 14:30 do 15:15

17.

Maziarz Maja

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

środa 13:25 do 14:10

18.

Moderacki Marek

Zajęcia dodatkowe - przedmioty informatyczne

środa 13:25 do 14:20

19.

Nabojczyk Marcin

Zajęcia sportowe

wtorek 14:30 do 15:15

20.

Nieścier Paweł

Zajęcia dodatkowe - przedmioty informatyczne

piątek 14:30 do 15:15

21.

Noiński Marcin

Klub filmowy

czwartek raz w miesiącu 16:00 do 18:00

22.

Ostrowska-Nenczak Beata

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

Zajęcia dodatkowe z języka łacińskiego

poniedziałek 13:35 do 14:20

środa 13:35 do14:20

23.

Pasławska Anna

Zajęcia dla uczniów mających problemy w nauce

czwartek 15:20 do 16:05

24.

Szczuchniak Przemysław

Przygotowanie do konkursów historycznych

środa lub czwartek 14:20 do 15:05

25.

Wróblewska Aleksandra

Zajęcia przygotowujące do konkursów z j. niemieckiego, dla zainteresowanych przedmiotem

wtorek 14:30 do 15:15